PARTNERZY

BCT.jpg

BALTIC CONTAINER TERMINAL

BCT - BALTIC CONTAINER TERMINAL w Gdyni,  jest czołowym polskim specjalistycznym terminalem przystosowanym do obsługi ładunków skonteneryzowanych w różnych relacjach transportowych.

Przy obecnych rocznych możliwościach przeładunkowych wynoszących 1 mln TEU, Bałtycki Terminal Kontenerowy (BCT) w Porcie w Gdyni jest jednym z największych terminali w rejonie Bałtyku i wiodącym terminalem kontenerowym w Polsce.

Rekordowy wynik osiągnięty w 2007 roku – 493 860 TEU, sprawił, iż BCT uplasował się na 3 miejscu wśród terminali kontenerowych w rejonie Morza Bałtyckiego.

BCT jest jednym z najprężniej działających terminali kontenerowych w grupie ICTSI - Międzynarodowego Operatora Terminali Kontenerowych, który zajmuje się zakupem, rozwojem, zarządzaniem i obsługą portów i terminali kontenerowych na całym świecie.

SPONSOR GŁÓWNY

łączpol_logo.jpg

ŁĄCZPOL

Ekspert łączenia technologii - Łączpol Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1988, zatrudnia ponad 200 osób. Bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do zadań oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że firma może zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki szybkości, efektywności i rzetelności, firma zdobywa uznanie wśród klientów, w wielu różnych branżach.

Firma Łączpol specjalizuje się między innymi w realizacji prac budowlano – montażowych. Początek  działań w branży budowlanej datuje się na rok 1997. Od tego czasu wykonuje prace budowlano–montażowe na terenie Unii Europejskiej.

Zajmuje się również projektowaniem i wykonawstwem sieci teletechnicznych takie jak monitoring, systemy przeciwpożarowe, instalacje automatyki przemysłowej i wiele innych.

SPONSOR

torex.jpg

TOREX

Na rynku istniejemy od sierpnia 1994r, siedziba firmy znajduje się w centrum Gdyni.
Główne cele, jakie stawia sobie firma to być szanowanym kontrahentem oraz znanym ze swoich wysokiej jakości usług.
Koncentrujemy się na poprawie swoich standardów i wzmacnianiu pozycji na rynku, nie tylko po przez wysoki i terminowy poziom wykonywania
prac, ale także wprowadzaniu nowych standardów wykonywania usług.

SPONSOR